Autoryzowany serwis ASO
Mercedes-Benz Kraków

Gdzie serwisować Mercedesa w Krakowie?

autoryzowany serwis mercedes-benz kraków

Chcąc jak najlepiej zadbać o swoje auto, warto regularnie odwiedzać autoryzowany serwis Mercedes w Krakowie. Dlaczego? Ponieważ można tu liczyć na profesjonalną obsługę, a przede wszystkim ogromną wiedzę i umiejętności mechaników. To oni świetnie znają się na naprawie samochodów niemieckiego producenta. Jakie usługi oferują warsztaty prowadzące ASO Mercedesa oraz gdzie znaleźć najlepszy warsztat w stolicy Małopolski?

Pełną obsługę od A do Z oferuje najczęściej wyłącznie autoryzowany serwis samochodowy Mercedesa. Warsztaty bez certyfikatów mają znaczne ograniczenia, choćby pod kątem wyposażenia w sprzęt diagnostyczno-pomiarowy, czy kwalifikacji mechaników. Każdy warsztat ASO Mercedesa w Krakowie działa pod pieczą producentów aut. Dzięki temu może liczyć na zaawansowany sprzęt i specjalistyczne szkolenia np. z zakresu elektroniki czy nowoczesnego napędu.

Mając auto z symbolem trójramiennej gwiazdy, warto zadbać o jego niezawodność i doskonały stan techniczny. Od tego zależy nie tylko bezpieczeństwo, ale także koszty eksploatacji.

Autoryzowany serwis Mercedesa w Krakowie wyspecjalizowany w naprawie aut tej marki i stosujący najlepsze rozwiązania technologiczne oraz oryginalne części z pewnością jest w stanie zaspokoić potrzebę uzyskania usługi najwyższej jakości. Bezpieczeństwo i komfort jazdy są najważniejsze!

Lista autoryzowanych serwisów

Salon i Serwis Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive

Mercedes-Benz Kosmowski

Salon i Serwis Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive

Co oferuje serwis ASO Mercedes?

aso mercedes-benz kraków

Klienci autoryzowanego serwisu Mercedes w Krakowie mogą skorzystać z szerokiego wachlarza usług obejmującego m.in.:
  • przeglądy okresowe gwarancyjne i pogwarancyjne prowadzone przez serwis Mercedesa w Krakowie;
  • wymianę opon przez wykwalifikowanych wulkanizatorów krakowskich serwisów Mercedesa;
  • naprawy mechaniczne oraz blacharsko-lakiernicze doświadczonych lakierników;
  • wymianę części (w ASO stosuje się zawsze oryginalne) i płynów eksploatacyjnych;
  • prowadzenie książki serwisowej, przydatnej np. przy sprzedaży auta;
  • przyjmowanie aut marki Mercedes wycofanych z eksploatacji.
Warto też pamiętać, że w markowej stacji obsługi można dostać oryginalne akcesoria, dzięki którym można upiększyć i podkreślić indywidualny styl swojego auta. Regularne korzystanie z serwisu ASO Mercedes w stolicy Małopolski jest też bardzo wygodne, ponieważ oferuje on takie usługi jak auto zastępcze na czas naprawy, czy elastyczne formy finansowania.
Serwis Mercedesa w Krakowie powinien świadczyć usługi najwyższej klasy. Konieczna jest realizacja napraw czy przeglądów elektryki, mechaniki, blacharki czy innych systemów, które pracują w nowoczesnych samochodach klasy premium. W naszym serwisie znajdziesz serwisy Mercedesa z Krakowa, które specjalizują się w pojazdach tej niemieckiej marki i posiadają certyfikat jakości nadany przez samego producenta.

Pamiętaj, aby szukając serwisu Mercedes Benz w Krakowie uwzględnić nie tylko lokalizację, ale także opinie innych klientów i ceny za wykonanie konkretnych napraw. To będzie dla Ciebie realna korzyść. Zweryfikuj też czy autoryzowany serwis Mercedes-Kraków serwisuje nie tylko nowe pojazdy, ale też starsze egzemplarze, jeżeli masz jeden z takowych.