Autoryzowany serwis ASO
Renault

ASO Renault - co zyskujesz serwisując auto?

autoryzowany serwis renault

Dla właścicieli samochodów marki z francuskim rodowodem, autoryzowany serwis Renault to najlepszy sposób, by na bieżąco kontrolować stan techniczny pojazdu i uzyskać pomoc w usunięciu awarii. Choć auto można w tym celu oddać także do standardowego warsztatu, ASO Renault wydaje się o wiele lepszym rozwiązaniem. Pracują tam wyspecjalizowani mechanicy (regularnie szkoleni przez francuską markę), którzy mają dostęp do oryginalnych części zamiennych i najlepszych urządzeń diagnostycznych. Jeżeli stoisz przed wyborem stacji obsługi, sprawdź, dlaczego warto postawić na serwis samochodowy nadzorowany przez producenta - autoryzowany serwis Renault.

Obsługa serwisowa, jaką proponuje każdy warsztat ASO Renault, skoncentrowana jest na zapewnieniu klientom poczucia spokoju i bezpieczeństwa. Służyć mają temu choćby różnorodne pakiety usług, które dopasowane do swoich potrzeb. To np. usługi w zakresie okresowych przeglądów. Doświadczeni mechanicy podczas kontroli wychwycą każdą, nawet najmniejszą usterkę, której usunięcie zapobiega poważniejszym awariom. Korzystając z usług autoryzowanego serwisu Renault w zakresie przeglądów i napraw, można liczyć na dużo innych profitów. Jakich?
  • Szybki dostęp do oryginalnych części zamiennych.
  • Precyzyjną i sprawną diagnostykę przez serwis ASO Renault.
  • Pewność zastosowania najlepszych płynów eksploatacyjnych.
  • Gwarancję na wszystkie wykonane czynności.
Sieć markowych warsztatów często organizuje promocje dla stałych bądź nowych klientów, a także ciekawe akcje sezonowe np. kontrole pojazdów przed wakacyjnym wyjazdem. Sprawdź ofertę swojego Renault ASO w naszym serwisie!

Lista autoryzowanych serwisów

Renault Poznań - Auto Compol Dąbrowskiego

Renault Kraków - Auto Spektrum Powstańców Śląskich

Renault Kraków - Łyko

Renault Poznań - Auto Compol Kazimierza Wielkiego

Renault Kraków - Anndora

Renault Kraków - Auto Spektrum Bielany

Renault Poznań - Pieluszyńska

Renault Serwis Poznań - Auto Drap

Renault Kraków - Anndora

Ile kosztuje sprawdzenie auta w ASO Renault?

aso reanault

W porównaniu do standardowych warsztatów obsługujących wiele marek, autoryzowany serwis samochodowy Renault może wydawać się nieco droższy. Warto jednak pamiętać, że ceny w ASO Renault są tylko nieznacznie wyższe, a w zamian otrzymuje się eksperckie wykonanie usługi. Z czego to wynika?

Naprawy realizowane są według określonych przez producenta standardów. Każda czynność objęta jest ponadto gwarancją, dlatego nie trzeba się martwić o dodatkowe koszty, jeśli usługa okaże się nieudana. Korzystanie z autoryzowanych stacji obsługi jest zazwyczaj dużo wygodniejsza dla klientów, ponieważ mają dostęp do takich usług jak auto zastępcze na czas naprawy czy odebranie i odstawienie samochodu przez pracownika warsztatu. Natomiast ostatecznie to ile kosztuje sprawdzenie auta w ASO Renault zależy od lokalizacji serwisu oraz zakresu wykonanych prac.