Autoryzowany serwis ASO
Toyota Kraków

Co oferuje serwis Toyota w Krakowie?

autoryzowany serwis toyota kraków

Każde auto wymaga regularnej kontroli technicznej oraz niezbędnych napraw i czynności te najlepiej wykonać w ASO Toyota Kraków. Dlaczego w przypadku samochodów japońskiej marki warto odwiedzić autoryzowany serwis Toyota w Krakowie? Są tam doskonale wyszkoleni mechanicy, którzy się autem kompleksowo i fachowo. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu każdy właściciel Toyoty regularnie korzystający z ich usług może liczyć na sprawne działanie swojego auta przez długie lata.

Japońskie auta (jakimi zajmuje się serwis Toyoty w Krakowie) są cenione za niezawodność, nowoczesność wpływającą na komfort, bezpieczeństwo czy oszczędności oraz za atrakcyjny design. Jednym z kluczowych kwestii dbania o takie auto jest regularna kontrola jego stanu technicznego, czym zajmuje się każdy serwis ASO Toyota Kraków. Przegląd gwarancyjny i pogwarancyjny można wykonać w takim warsztacie, w różnym zakresie, wybierając odpowiedni pakiet serwisowy.

Wnikliwe sprawdzenie poszczególnych podzespołów pozwala mechanikom wykryć wszelkie, najdrobniejsze usterki (również błędy sterowników) czy uzupełnić płyny eksploatacyjne, a tym samym wydłużyć żywotność auta i ograniczyć ryzyko poważniejszej awarii. Autoryzowany serwis samochodowy Toyota w Krakowie zapewnia również wiele rodzajów napraw. To między innymi naprawy:
  • mechaniczne;
  • blacharsko-lakiernicze;
  • powypadkowe.
Klienci warsztatu Toyota ASO Kraków mogą również liczyć na wiele usług dodatkowych takich jak wymianę opon, czy dezynfekcję klimatyzacji.

Lista autoryzowanych serwisów

Toyota Romanowski Kraków

Toyota Dobrygowski

Toyota Anwa Salon Samochodowy Kraków | Samochody nowe i używane | Salon Toyota Kraków

ASO Toyota Kraków - dlaczego warto korzystać?

aso toyota kraków

Krakowska stacja obsługi Toyoty (ASO Toyota Kraków) znana jest z doskonałej obsługi klientów, którzy mogą tu skorzystać z wielu udogodnień takich jak choćby możliwość odebrania samochodu do naprawy przez pracownika warsztatu (usługa door-to-door), czy udostępnianie aut zastępczych. Oddając pojazd do serwisu, otrzymasz do wglądu dokładną cenę usługi oraz czas jej realizacji. Z tego powodu nie trzeba się obawiać dodatkowych kosztów czy przedłużający się termin odbioru auta. Do atutów, jakie oferuje warsztat ASO w Krakowie, należą również:
  • zespół mechaników o wysokich kwalifikacjach,
  • wyposażenie w nowoczesne urządzenia pomiarowe i diagnostyczne,
  • stosowanie tylko oryginalnych części i rekomendowanych przez producenta płynów eksploatacyjnych,
  • udzielanie gwarancji na wykonane usługi.